מה באתר

השכרת רכב בחו"ל השוואת מחירים

Car Rental

ה'תוספות' שמציעות סוכנויות השכרת רכב הן רבות, ולא תמיד קל להבין על מה אתם משלמים בפועל. במקרה זה של השכרת רכב בחו ל השוואת מחירים היא הכרחית כדי למצוא את הדיל המשתלם ביותר שכולל את מירב התוספות שאתם זקוקים להם. את ההשוואות הכי עדכניות, עם מגוון הנחות זמינות ניתן לערוך בקלות באתר מאי תור.

השכרת רכב בחו"ל השוואת מחירים – למה זה חשוב?

עסקי השכרת רכב בחו ל השוואת מחירים הם הכרחיים, כדי להימנע מניסיונות לגבות מכם מחיר יקר בהרבה ממה שאתם יכולים לשלם על השירות.  כשהנסיעות הבינלאומיות נעצרו עקב המגיפה, הביקוש לרכבים להשכרה צנח. ענף ההשכרה איבד כמעט שנתיים של הכנסות ונאלץ לחזור לפעילות כרגיל. לכן, לא פעם אם תנסו לשכור רכב דרך חברה לא מוכרת אתם מסתכנים בתשלומים גבוהים ושירות מפוקפק.  כדי לעזור לך להימנע מניצול, אל תוותרו על השירות המקצועי של אתר מאי תור, אשר מציעים לכם השוואת מחירים לרכבים דרך מגוון חברות מאושרות בעלות מוניטין מעולה, דרכן תוכלו לשכור רכב לחופשה הקרובה שלכם.

מה חשוב לוודא לפני שאתם שוכרים רכב בחו"ל?

·         לפני החתימה על החוזה, ודאו שאתם מבינים היטב את כל התנאים וההגבלות.

·         לפני חתימה על חוזה, ודאו שאין עמלות נסתרות או הפתעות אחרות.

·         ודאו שאתם יודעים מה מכוסה ומה לא מכוסה בפוליסת הביטוח שלכם; אתם עלולים בסופו של דבר להיות אחראיים ליותר ממה שציפיתם אם דברים כמו חלונות, צמיגים והמרכב התחתון אינם מכוסים.

·         בעת איסוף והחזרת הרכב, תכננו זמן נוסף לבדיקות.

·         צילום הנזק עשוי לקחת זמן, אבל זה יהיה שווה את זה בטווח הארוך. ודאו שהמשרד רושם כל נזק ושתצלמו אותו גם אם הוא קיים כשאתם אוספים את הרכב. צלמו תמונות של מצב המכונית שלכם לפני שאתם עולים איתה ל הכביש, מכיוון שאתם עשויים להיות אחראיים כלכלית לכל נזק שיתרחש בזמן שהוא בבעלותכם.

·         ודא שיש לכם צמיג רזרבי וציוד בטיחות אחר. חשוב לקחת את הזמן ולוודא שהצמיג הרזרבי תקין ושיש לכם את כל ציוד הבטיחות הדרוש לאזור.

מאחר ואתם יוצאים למסע מופע של נסיעה בכבישים זרים, השכרת רכב בחו ל השוואת מחירים היא הכרחית, כמו גם מעקב אחר הכללים הנקובים מעלה. להזמנת רכב במחיר משתלם ביותר הכנסו לאתר מאי תור, הכניסו את הקריטריונים למציאת הרכב, וקבלו את כל התוצאות שיתאימו במיוחד עבורכם. 

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים חמים על מבצעים וחבילות נופש בארץ ובעולם
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו הודעה ונשמח לעזור לכם ימים א׳-ה׳ 9:00-19:00 וימי ו׳ 10:00- 13:00.