מה באתר

טור דה פרנס

טור דה פראנס, מסע האופניים האולטימטיבי!


רקע לטור דה פראנס

הטור דה פראנס, שנחשב לאחד ממרוצי האופניים היוקרתיים ביותר בעולם ואף הטוב ביור, שובה את לבם של חובבי ספורט ברחבי העולם. עם ההיסטוריה העשירה שלו החל משנת 1903, האירוע השנתי הזה מציג את פסגת האתלטיות, עבודת הצוות והנחישות.

3 שבועות ו 3,500 ק"מ

הטור דה פראנס, המשתרע על פני שלושה שבועות ומשתרע על פני כ-3,500 קילומטרים, לוקח את הרוכבים דרך נופים ציוריים, מעברי הרים מאתגרים וערים שוקקות, והכל תוך שהוא נושא את משקל המסורת ותקוות הצוותים שלהם.

אסטרטגיה ומיומנות

המירוץ הוא לא רק קרב פיזי אלא גם אסטרטגי. רוכבי אופניים חייבים לנווט בשלבים שונים, לרבות ספרינטים שטוחים, עליות מפרכות במעלה הגבעה ומבחנים בודדים. כל שלב דורש מיומנויות שונות, מכוח ספרינט ועד עדינות טיפוס, מתן מחזה מרתק לצופים.

שובל של התרגשות

יתרה מכך, הטור דה פראנס הוא לא רק על הרוכבים. הוא מאחד מעריצים מכל קצוות תבל, העומדים לאורך הרחובות, מניפים דגלים ומעודדים את רוכבי האופניים האהובים עליהם. המירוץ חוצה אזורים, עיירות וכפרים, ומשאיר בעקבותיו שובל של התרגשות ואחווה. האווירה חשמלית, שכן הצופים שותפים בניצחונותיהם ובייסורי הרוכבים.

המירוץ האייקוני

המירוץ האיקוני הזה הפך גם לסמל של גאווה לאומית עבור הצרפתים, שמחבקים בשקיקה את גיבורי הרכיבה שלהם. החולצה הצהובה, המוענקת למנהיג הכללי, מייצגת את פסגת ההצלחה והסיבולת. מדי שנה מתגלגל הקרב על החולצה הנחשקת הזו, דוחף את הרוכבים לגבולותיהם ויוצר רגעים בלתי נשכחים של ניצחון ואכזבה.

תופעה תרבותית

הטור דה פראנס מתעלה על תחום הספורט, והופך לתופעה תרבותית החוגגת אתלטיות, התמדה ויופיה של צרפת. זוהי עדות לרוח הבלתי ניתנת לניתוק של הישגים אנושיים, מעוררת השראה למיליונים וחורטת את מקומה בהיסטוריה.

אז…..

אז, כשהפלוטון יוצא לכבישים, הבה נתפעל מהמחזה של הטור דה פראנס, מעריך את המסירות, ההקרבה והנחישות הטהורה שהופכים אותו לאירוע הרכיבה האולטימטיבי

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים חמים על מבצעים וחבילות נופש בארץ ובעולם
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו הודעה ונשמח לעזור לכם ימים א׳-ה׳ 9:00-19:00 וימי ו׳ 10:00- 13:00.