איך מוצאים חבילות גלישה משתלמות בחו"ל?

רוצים לגלוש באינטרנט בחו"ל בלי לקרוע את הכיס ? קבלו את כל המידע למציאת חבילת גלישה משתלמת

מציאת חבילות גלישה באינטרנט משתלמות בחו"ל יכולה להיות מעט מאתגרת, אבל הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בחיפוש :

מחקר ספקי אינטרנט מקומיים  ISP) )

חפשו ספקי אינטרנט במדינה שבה אתם מבקרים או שוהים בה. בדקו את האתרים שלהם או פנו אליהם ישירות כדי לראות אם הם מציעים חבילות אינטרנט לתיירים או מבקרים לטווח קצר. לפעמים, לספקי האינטרנט יש תוכניות מיוחדות המיועדות לנוסעים.

השווה תוכניות 

לאחר שזיהיתם כמה ספקי אינטרנט, השוו  את חבילות האינטרנט שלהם מבחינת מחיר, מגבלות נתונים, מהירות ומשך זמן. חפש חבילות שמתאימות במיוחד לגלישה באינטרנט או לשימוש בנתונים ולא לסטרימינג או למשחקים כבדים, שכן אלו נוטות להיות יקרות יותר.

בדקו אם יש כרטיסי SIM בתשלום מראש 

במדינות רבות, אתם יכולים לרכוש כרטיסי SIM בתשלום מראש הכוללים תוכניות נתונים. ניתן להשתמש בכרטיסי SIM אלה בסמארטפונים או במכשירי Wi-Fi ניידים. בדקו את מפעילי הרשתות הסלולריות המקומיות ואת התוכניות שלהם בתשלום מראש כדי למצוא אפשרויות סבירות. חפש חבילות המציעות הקצבאות נתונים נדיבות במחירים סבירים.

בדקו התקני Wi-Fi ניידים 

אם יש לכם מספר מכשירים או שאתם נוסעים עם קבוצה, השכרת מכשיר Wi-Fi נייד עשויה להיות פתרון חסכוני. מכשירים אלה יוצרים נקודת Wi-Fi חמה באמצעות רשתות סלולריות מקומיות, המאפשרות לכם לחבר מספר מכשירים בו-זמנית. השוו מחירים והטבות נתונים המוצעות על ידי חברות השכרה שונות.

השתמש בנקודות חמות של Wi-Fi 

נצל את היתרון של נקודות חמות Wi-Fi בחינם הזמינות בבתי קפה, מסעדות, בתי מלון, שדות תעופה ומקומות ציבוריים אחרים. זה יכול לעזור לך לחסוך בשימוש בנתונים אם אתם צריכים בעיקר גישה לאינטרנט לגלישה מזדמנת ותקשורת.

שאל את המקומיים או מטיילים עמיתים 

פנו למקומיים או למטיילים אחרים שהיו במדינה שבה אתם מבקרים . ייתכן שיש להם המלצות או טיפים חשובים למציאת חבילות אינטרנט סבירות או פתרונות חלופיים.

שקלו אפשרויות לא מקוונות 

בהתאם לצרכים שלכם, ייתכן שתוכל להפחית את תלותכם בחבילות גלישה באינטרנט על ידי הורדה מוקדמת של מפות, מדריכי טיולים, אפליקציות לתרגום שפות ומשאבים אחרים שניתן להשתמש בהם במצב לא מקוון.

לסיכום

זכרו לקרוא את התנאים וההגבלות של כל חבילה או תוכנית שאתם מחשיבים כדי להבין את מגבלות הנתונים, מגבלות המהירות וכל חיובים נוספים שעלולים לצוץ.

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים חמים על מבצעים וחבילות נופש בארץ ובעולם
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו הודעה ונשמח לעזור לכם ימים א׳-ה׳ 9:00-19:00 וימי ו׳ 10:00- 13:00.