המזוודה לא הגיעה עם הטיסה, מה עושים?

המטען אבוד ? צעדים שצריך לנקוט כשהמזוודה שלכם לא מגיעה עם הטיסה.

רקע

אם המזוודה שלכם לא הגיעה עם הטיסה שלכם, זו יכולה להיות חוויה לא נוחה ומתסכלת. עם זאת, ישנם מספר צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לטפל במצב ובתקווה לאתר את המטען שלך. הנה מה שאתה יכול לעשות:

דווחו על המזוודה החסרה

ברגע שאתם מבינים שהמזוודה שלכם לא הגיעה, המשיכו למשרד שירות המזוודות של חברת התעופה, הידוע גם כדלפק האבוד והמצאה, הממוקם בשדה התעופה. הגש איתם דוח וספק להם את כל הפרטים הדרושים, כגון פרטי הטיסה שלך, תגי כבודה ותיאור המזוודה שלך.

השיגו דוח אי סדירות בנכס (PIR)

צוות חברת התעופה ככל הנראה יספק לך דוח אי סדירות בנכס (PIR). מסמך זה מכיל מספר סימוכין ייחודי שבו תוכל להשתמש כדי לעקוב אחר התקדמות המזוודה שלך וכדי לתקשר עם חברת התעופה בנוגע לנושא.

ספקו מידע מפורט

הקפידו לספק לחברת התעופה מידע מדויק על המזוודה שלכם, כולל הצבע, הגודל, המותג שלה וכל מאפיינים או תכולה ייחודיים. מידע זה יסייע להם לאתר את המטען שלכם בצורה יעילה יותר.

שימרו על המסמכים שלכם 

ודאו שאתם שומרים עותקים של כל המסמכים הקשורים לטיסה שלכם, כולל כרטיס העלייה למטוס, תגי איסוף מטען ו-PIR. מסמכים אלו עשויים להידרש לעיון עתידי או להגשת תביעת ביטוח, במידת הצורך.

בירור לגבי פיצוי

שאלו את נציג חברת התעופה לגבי המדיניות שלהם לגבי פיצוי על אי הנוחות שנגרמה מהמזוודה שלא הגיעה. המדיניות משתנה בין חברות התעופה, אך הן עשויות להציע החזר עבור רכישות חיוניות, כגון מוצרי טיפוח וביגוד, בזמן שאתם ללא המטען שלכם.

שמרו על קשר עם חברת התעופה

שמרו על תקשורת שוטפת עם חברת התעופה לגבי מצב המזוודה שלכם. ספק להם את פרטי הקשר שלכם, כגון מספר הטלפון וכתובת האימייל שלכם, כדי שהם יוכלו לעדכן אותכם בכל התקדמות.

בידקו במערכות המעקב המקוונות

לחברות תעופה רבות יש מערכות מעקב מקוונות המאפשרות לכם לעקוב אחר התקדמות המטען שאבד. השתמשו במערכות אלה כדי להישאר מעודכנים לגבי כל השינויים במצב המזוודה שלכם.

מעקב עם חברת התעופה

אם המזוודה שלכם לא מגיעה תוך פרק זמן סביר, פנו לחברת התעופה כדי לברר לגבי התפתחויות חדשות. הישארו  תמיד בקשר עם חברת התעופהת כדי להבטיח שהמקרה שלכם יקבל את תשומת הלב הראויה.

זכרו לשמור על סבלנות ושיתוף פעולה לאורך כל התהליך, שכן צוות חברת התעופה נמצא שם כדי לסייע לכם באיתור המטען שלכם. למרות שזו יכולה להיות חוויה מתסכלת, רוב המזוודות האבודות בסופו של דבר נמצאות ומוחזרות לבעלים שלהן.

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים חמים על מבצעים וחבילות נופש בארץ ובעולם
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו הודעה ונשמח לעזור לכם ימים א׳-ה׳ 9:00-19:00 וימי ו׳ 10:00- 13:00.